Genel Kurul

Comvex

COMVEX


2007 yılından beri başarıyla düzenlenmekte olan COMVEX Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayii Fuarı Otomotiv Sektörünün lider firmalarını bir araya getiriyor. Alanında Avrasya’nın en büyük fuarı ve ticari araç sektöründeki güç birliğinin bir yansıması olan İstanbul COMVEX, OICA (International Organization of Motor Vehicle Manufacturers) fuar listesinde yerini alarak uluslararası platformda başarısını tescillendirmiştir.

TÜYAP tarafından Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) işbirliği ile hazırlanan COMVEX İstanbul, otomotiv sanayimizin gücünü ortaya koyarak, yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçiler ile yeni ticari işbirliklerine ortam hazırlayan önemli bir pazarlama platformu olarak dikkat çekiyor.

2018 yılında 6’ncısı düzenlenecek olan COMVEX, lider firmalara yeni müşteriler kazanma, marka bilinirliğini sağlama, diğer lider firmalar ile tanışma ve markalarını küresel pazara taşıma gibi avantajlar sunuyor. Hafif Ticari Araç, Otobüs ve Toplam Ticari Araç üretiminde Avrupa içerisinde ilk sırada yer alan ülkemizin küresel platformda tanıtımına da katkı sağlıyor.